20 października zmarł przeżywszy 89 lat inż. Jan Byczkowski założyciel Szkółki Byczkowscy20 października zmarł przeżywszy 89 lat inż. Jan Byczkowski założyciel Szkółki Byczkowscy„Kto żyje w sercach tych, którzy pozostają, nie umiera nigdy” Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy okazali wiele serca i życzliwości w tych trudnych dla nas chwilach.  Dziękujemy za współczucie i wsparcie Rodzinie, Przyjaciołom, Współpracownikom, Znajomym, Klientom.  Dziękujemy za przybycie na uroczystość pogrzebową ś.p. Jana Byczkowskiego, za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty. Zbigniew i Krzysztof Byczkowscy

..Zapraszamy do zgłaszania się do Programu na stronie http://zakupy.mygreenspace.pl

JESIEŃ TUŻ TUŻSzanowni Państwo, Jesień tuż tuż. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkółki. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-17.00 w sobotę od 8.00 - 13.00 zapraszamy do współpracy.

Wizyta dziennikarzy w szkółceWizyta dziennikarzy w szkółceW miniony czwartek, 29 sierpnia, gościliśmy w naszej szkółce grupę dziennikarzy, przedstawicieli czasopism ogrodniczych z całej Europy. Naszymi gośćmi byli redaktorzy naczelni oraz redaktorzy magazynów z Niemiec, Holandii, Rumunii, Danii, Czech, Rosji oraz Finlandii. Jako rodzinna firma z wielopokoleniowym stażem chcieliśmy pokazać naszym gościom w jaki sposób udało się nam połączyć tradycje oraz doświadczenie starszych pokoleń z

Heuchera w odmianachHeuchera w odmianachŻurawki (Heuchera) to grupa bylin cieszących się ogromną popularnością wśród miłośników zieleni. Te niezwykle dekoracyjne rośliny zawdzięczają swoją urodę przede wszystkim pięknym kolorowym liściom i delikatnym zwiewnym kwiatom. Ich różnorodność kolorystyczna sprawia, że cieszą oko przez cały sezon.

Nasi Specjaliści

  • Krzysztof Byczkowski+48 61 818 80 55krzysztof@byczkowscy.plOgrodnik w trzecim pokoleniu. Główny organizator prac w szkółce. Zarządza produkcją i logistyką.
  • Małgorzata Grześ+48 506 993 393info@byczkowscy.pl Związana z branżą ogrodniczą od wielu lat. W szkółce zajmuje się obsługą klienta oraz sprzedażą.
  • Maciej Roszak+48 797 748 212 m.roszak@byczkowscy.pl Z wykształcenia ogrodnik w branży ogrodniczej od wielu lat. W szkółce zajmuje się obsługą klienta oraz sprzedażą.

Polecane produkty:

Kalendarz ogrodnika:

Nasi klienci: