Wiosna już zawitała.Szanowni Państwo, Wiosna już zawitała. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkółki. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-17.00 w sobotę od 8.00 - 13.00 zapraszamy do współpracy.

Wizyta dziennikarzy w szkółceWizyta dziennikarzy w szkółceW miniony czwartek, 29 sierpnia, gościliśmy w naszej szkółce grupę dziennikarzy, przedstawicieli czasopism ogrodniczych z całej Europy. Naszymi gośćmi byli redaktorzy naczelni oraz redaktorzy magazynów z Niemiec, Holandii, Rumunii, Danii, Czech, Rosji oraz Finlandii. Jako rodzinna firma z wielopokoleniowym stażem chcieliśmy pokazać naszym gościom w jaki sposób udało się nam połączyć tradycje oraz doświadczenie starszych pokoleń z

Heuchera w odmianachHeuchera w odmianachŻurawki (Heuchera) to grupa bylin cieszących się ogromną popularnością wśród miłośników zieleni. Te niezwykle dekoracyjne rośliny zawdzięczają swoją urodę przede wszystkim pięknym kolorowym liściom i delikatnym zwiewnym kwiatom. Ich różnorodność kolorystyczna sprawia, że cieszą oko przez cały sezon.

Lavandula angustifolia 'Hidcote'Lavandula angustifolia 'Hidcote' Niski, silnie pachnący, zimozielony krzew, dorastający do 40 cm wysokości. Posiada lancetowate, szare liście oraz stosunkowo duże, intensywnie niebieskofioletowe kwiaty. Wymaga gleb lekkich, suchych i ciepłych. Polecany do nasadzeń w ogrodach skalnych, na rabatach oraz do tworzenia niskich obwódek.

Nasi Specjaliści

  • Krzysztof Byczkowski+48 61 818 80 55krzysztof@byczkowscy.plOgrodnik w trzecim pokoleniu. Główny organizator prac w szkółce. Zarządza produkcją i logistyką.
  • Magdalena Świątek+48 506 993 393info@byczkowscy.plZwiązana z branżą ogrodniczą od wielu lat. W szkółce zajmuje się obsługą klienta oraz sprzedażą.
  • Chcesz pracować  w naszej firmie i sprzedawać rośliny  – wyślij CV na adres krzysztof@byczkowscy.pl

Polecane produkty:

Kalendarz ogrodnika:

Nasi klienci: